Do Dynamiku sme sa vrátili po 15 rokoch

Slovenská stavebná firma Dynamik Nitra oslavovala 30. narodeniny. K okrúhlemu výročiu si dala darček - vynovenie pracovných priestorov. Oslovila nás aj preto, že sme už spolupracovali

Vrátili sme sa po rokoch

V Dynamiku sme našli pracovné stoly, ktoré sme im dodali pred 15 rokmi. Sú dizajnovo nadčasové, vyzerajú ako nové, nebolo ich treba meniť. Open space sme doplnili ergonomickými stoličkami, ktoré pomáhajú zamestnancom udržať si zdravý chrbát. 

Zmenili sme výzor chodieb, pribudlo v nich 300 drevených lamiel. Chodby teraz pôsobia domácky, nielenže zjemňujú a pocitovo otepľujú priestor, ale majú znižujú hlučnosť. 

Triky na akustiku 

Na akustiku však máme viac trikov. Ďalším z nich sú softseatingové vysoké kreslá na prácu i oddych, ktoré tiež pohlcujú hluk.  

Spoločnosť chcela vytvoriť zamestnancom miesto, kde si môžu diskrétne vybaviť  telefonáty s klientmi. Dodali sme im vychytávky - akustické telefónne kóje. Umožňujú úplne nerušený hovor, nepočuť z nich hluk zvonka, ale ani  z nich neunikajú informácie von. 

Kúsok nášho DNA sme nechali aj v kuchynke a v zasadačkách. Kuchynka pôsobí nežne, čisto, oddychovo. Jedna zasadačka má klasické sedenie, druhá barové stoličky. Vyššie sedenie je určené na kratšie, efektívnejšie mítingy.

Ako sa nám to všetko podarilo? Posúďte sami.

Čo pre vás môžeme urobiť?

Dajte nám vedieť