Ako vyzerajú priestory presne podľa nás?

Našim partnerom pomáhame s ich interiérmi už mnoho rokov pri ich premene aj pri sťahovaní sa do nových priestorov. Napokon prišlo aj na nás - z nášho starého showroomu na Továrenskej sme sa museli presťahovať do nového. Cieľovou stanicou sa nám stala moderná budova pri Ceste na Červený Most. Na 800 m2 tu naživo uvidíte, posadíte sa a ohmatáte si všetko, čo bude raz súčasťou možno aj vašich priestorov.

Vyskúšajte si to

Keď otvoríte dvere, neunikne vám, že showroom vo vnútri odráža svoje okolie. Inšpirácie zaujímavými miestami ako Železná studienka, Kamzík či lanovka spájajúca tieto dve turistické destinácie vám udrú do očí na každom kroku.

Ako prvá vás prekvapí recepcia, kde namiesto bežného pultu objavíte „kopu dreva“. Otočíte sa a pohľad vám padne na „vtáčie hniezdo“ – uzavretú zasadačku, kde si môžete hneď vyskúšať, ako dobre fungujú akustické prvky a sklenené priečky. Posadíte sa do multizóny Share It alebo zostanete stáť v Stand Up a presvedčíte sa na vlastnej koži, prečo je to najlepší spôsob, ako rozdeliť a vytvoriť priestor bez nutnosti stavebných úprav. A čerešnička na torte? Všetky boli vymyslené a nadizajnované na Slovensku.

Vyskúšate si, ako fungujú akustické oblaky na strope a sadnete si s knihou z našej knižnice k barovému pultu. Radi vám uvaríme kávu a porozprávame sa o tom, ako môžeme aj do vašej firmy preniesť kúsok kúzla interiérov Ahrend (predtým Techo).

Veronika Kráľová
architektka

„Hoci v našom showroome nájdete aj vzorkovňu nábytku, celý priestor predstavuje oveľa viac. Je to miesto, ktoré ukazuje spôsob, akým pri tvorbe interiérov rozmýšľame. Kde viete stráviť príjemný čas a vyskúšať si funkčnosť všetkého, čo robíme, priamo v praxi.“

Testujeme na vlastnej koži

Priestory ušité na mieru, ktoré ponúkame našim zákazníkom, si skúšame aj na vlastnej koži. Účtovníci vyžadujúci svoj pokoj a súkromie sú usadení na miestach s akustickými paravánmi. Projektanti, ktorí na svoju prácu potrebujú dostatok miesta, majú veľké stoly, na ktorých sa stratia aj nekonečné haldy papierov. 

Naši obchodníci majú flexibilné pracovisko a okrem ich veľkého spoločného stola si môžu svoju prácu zobrať na akékoľvek miesto vo firme. Zo stien vznikli interaktívne „tabule“, na ktorých si môžu nechávať odkazy, písať poznámky k projektom a vyznačovať dôležité termíny. Keď sa niekto potrebuje na chvíľu zavrieť a pracovať v tichu s maximálnym sústredením, presunie sa do jednej z troch malých zasadačiek.

Okrem toho tu je tiež veľká zasadačka, ktorá sa vymyká klasickým predstavám. Namiesto jedného veľkého stola tu nájdete viacero menších variabilných sedení. Vďaka tomu je vhodná nielen na veľké firemné porady, ale tiež na menšie stretnutia s klientmi a interné porady. Nachádza sa tu veľké premietacie plátno a zaujímavé svietidlá v tvare mrakov, ktoré tiež pomáhajú akustike. 

Keď sa potrebujeme vyvetrať, poslúži nám exteriérová kuchyňa spojená s vonkajším ateliérom, ktorá sa nachádza v prerobenom prepravnom kontajneri. Otvorením veľkých posuvných dverí sa priestor prepojí so záhradou a vzniká ideálne miesto na firemné grilovačky. Záhrada samotná je často využívaná aj na rôzne športové aktivity.

Maroš Kováč
Sales manager

„Zatiaľ som sa nestretol s klientom, ktorému by sa naše nové priestory nepáčili. U každého vyvolajú „wau“ efekt a ten je pre mňa vždy dôkazom, že to robíme naozaj dobre.“

Chcete sa aj vy prísť pozrieť do nášho showroomu?

Napíšte nám, dohodnite si s nami posedenie pri káve a my vám ukážeme, ako by sme to mohli aplikovať aj u vás.

Čo pre vás môžeme urobiť?

Dajte nám vedieť