O nás - príbeh od Techa k Ahrendu

Ahrend. Vytvárame vitalising workspaces – zdravé a vitálne pracovné priestory. 

Sme medzinárodným lídrom v riešení kancelárskych priestorov. Zlepšujeme firmám pracovné prostredie tak, že vytvárame ergonomické, udržateľné a flexibilné pracovné miesta. Vitalising workspaces podporujú zdravie, pohodu a kreativitu zamestnancov. Firmy z tejto investície zasa získavajú vyššiu produktivitu a konkurenčnú výhodu na trhu práce.

Udržateľnosť a nadčasový dizajn je neoddeliteľnou súčasťou našej stratégie. Sme schopní ponúknuť medzinárodné služby šité na mieru pre každého klienta.

Veríme, že moderné a zdravé pracovné priestory priťahujú talenty, a preto sú kľúčom k úspechu organizácií.

Ahrend je kráľovská spoločnosť zo sídlom v Amsterdame, na trhu je 125 rokov. Do Ahrendu sa začlenilo Techo so svojou vyše 25-ročnou históriou a pozoruhodným dynamickým rozvojom na trhu.

Naše obchodné zastúpenie je v 27 krajinách v Európe, na strednom východe a v Ázii prostredníctvom portfólia našich značiek, ako Ahrend, Presikhaaf a Techo.

28
Počet našich pobočiek vo svete
125
Počet rokov našej históie
6
Počet výrobných závodov
1,700
Počet zamestnancov vo svete

Máme:

  • kreatívnych zamestnancov, podporujeme ich sebarealizáciu
  • ukážkovú inovačnú silu a schopnosť prispôsobovať sa trhu
  • dobre nastavenú komunikáciu a spoluprácu, ktorú oceňujú aj klienti
  • silný príbeh, v ktorom je veľa nadšenia
  • skúsený tím s vysokou citlivosťou pre potreby klienta

Príbeh od Techa k Ahrendu

1993

Naša spoločnosť Techo vznikla po nežnej revolúcii, keď sa trh otvoril na podnikanie. V prvých rokoch sa zamerala na program a stratégiu firmy.

Suverénne sa vypracovala na jednu z popredných spoločností na trhu s kancelárskym nábytkom. S úspechom uviedla prvé nábytkové projekty na Slovensku. Jej ambíciou bolo komplexné vnímanie interiéru, ktorý rozšírila o atypické výrobky.  

1995

V čase, keď okolité firmy iba menili bunkové kancelárie na open-space, boli sme o krok vpredu.

Prišli sme s Concept Change, teda s konceptom zmeny interiéru. Presadzoval invenčné organizovanie kancelárskeho priestoru tak, aby sa zvýšila kreativita zamestnancov.

Tento materiál bol z dielne vizionára a zakladateľa Techa Jiřího Kejvala a britského architekta Francisa Duffy. 

2005

Všimla si nás nadnárodná spoločnosť Royal Ahrend so sídlom v Amsterdame. Rozhodla sa Techo kúpiť pre jej dynamickosť, vášeň a motivovanosť v európskom priestore.

Titul Royal udelila skupine holandská kráľovná za nepretržité podnikanie 100 rokov. Táto spoločnosť bola totiž založená v roku 1896. Pokračovali sme však pod svojou pôvodnou značkou Techo. 

2010

Do firmy sme naliali aj stavebné know-how. Realizujeme fit-outy - interiérové prestavby, ktoré spájajú Design&Build, teda stavebnú časť s interiérovou.

Komplexná realizácia kancelárskych stavieb zabezpečila efektívne cenové, konštrukčné a akustické riešenie vrátane technológií.

2013

Všimli sme si, že open space neposkytuje súkromie, čo ľudí do značnej miery stresuje. Kreatívne sme reagovali na potreby trhu vytvorením prelomovej produktovej rady Multizones, čo sú mobilné zasadačky, ktoré boli predchodcom dnešných space-in-space riešení.

Predstavujú miesto na sústredenú prácu alebo na produktívne mítingy. Multizóny odštartovali novú víziu kancelárií budúcnosti a fakticky rozbili prežitú predstavu o open-space. Úspešne sa presadili aj v zahraničí.   

2021

Začali sme používať značku Ahrend.

Naďalej posilňujeme líderské postavenie vo svojom segmente na Slovensku. Prepracovali sme sa k európskej špičke, fúzia nám priniesla silné finančné zázemie.

Zariaďujeme kancelárske priestory pre firmy, ktoré určujú megatrendy vo svojich oblastiach vo svete, a to potvrdzuje správnosť našej cesty. 

Čo pre vás môžeme urobiť?

Dajte nám vedieť