Móda sa mení, elegancia je večná

Hoci je dnes populárny trend open space kancelárií, v ktorých by ste sa mali cítiť ako v obývačke, existuje veľa firiem, ktoré tomuto trendu neholdujú. To však neznamená, že ich priestory nemôžu byť pekné, inšpiratívne a doplnené rôznymi zaujímavými technológiami či nápaditými riešeniami. Jedným zo žiarivých príkladov sú kancelárie personálno-poradenskej spoločnosti McROY v bratislavskej Eurovei.

Stávka na eleganciu

Akonáhle prekročíte prah personálnej agentúry McROY, musíte uznať, že elegancia jej nechýba. Hoci tu nenájdete pestré farby a stolný futbal, priestory stále pôsobia priateľsky a všetko spolu ladí.

Peter Kurhajec
Sales Manager, Techo

"Prácu na tomto priestore sme začali pretvorením kuchynky. Vznikla z nej cateringová časť, ktorá poskytuje priestor pre stretávanie sa a zároveň stále plní funkciu kuchynky. Zaujímavosťou je mobilná stena so susednou zasadačkou, vďaka ktorej sa dajú tieto dva priestory ľubovoľne zväčšiť, zmenšiť, uzatvoriť či prepojiť a vzniká tak priestor aj pre väčšie firemné porady a akcie."

Pracovné miesta – pre všetkých až po generálneho riaditeľa

Na nové pracovné miesta sme použili náš systém WOT. Tieto pracovné stoly sa vyznačujú masívnou pracovnou doskou, ktorá vďaka sendvičovej konštrukcii s voštinovou výplňou a integrovanému vystuženému rámu využíva o 35 % menej materiálu. Táto zelená alternatíva ku klasickému kancelárskemu vybaveniu je na nerozoznanie funkčnosťou alebo vzhľadom, avšak je oveľa šetrnejšia k životnému prostrediu.

Celý priestor kancelárií aj zasadačiek sme tiež vytapetovali akustickými tapetami pohlcujúcimi zvuk. Odbúrať hluk pomohol aj nový koberec, ktorý sme v celom priestore vymenili. Priestor dopĺňa niekoľko špeciálnych detailov, ako napríklad minimalistické nástenné hodiny.

Dôležitým pracovným miestom, ktoré sme tiež zariaďovali, bola kancelária generálneho riaditeľa. Vyhotovená kompletne na mieru od pracovného stola, ktorého návrh bol nakreslený v spolupráci s klientom, cez stoličku, vlastnú knižnicu až po graffiti na stene.

Jedna fotka je však za tisíc slov, a preto sa pozrite sami, ako vyzerajú vkusné kancelárie podľa nášho gusta. V McROY sa nám určite podarilo vytvoriť nadčasový priestor, ktorý bude spĺňať ešte mnohé roky vizuálne, kvalitatívne a funkčné nároky na skvelé kancelárie.

Čo pre vás môžeme urobiť?

Dajte nám vedieť