Priestory pre slovenskú mediálnu špičku v Ružinove

News & Media Holding je jednou z najväčších mediálnych firiem na Slovensku. V ich portfóliu nájdete najväčšie slovenské médiá, ako sú časopis Trend, Plus sedem dní alebo Emma, ale tiež webové portály Atlas.sk či Centrum.sk. Redakcie so sídlami po celej Bratislave sa sťahovali do spoločných priestorov v administratívnom komplexe Rosum v Ružinove. A na nás bolo, aby sme zariadili nové pracovné miesta pre 400 novinárov, editorov a šéfredaktorov. 

Dizajn, ktorý maximalizuje pracovný priestor

Pri tvorbe nových pracovných miest sme pracovali s dizajnom trojstolov. Tento návrh pracovných miest v tvare hviezdice pomohol maximalizovať využitie pracovnej plochy na troch poschodiach, ktoré News & Media obsiahla. Do priestoru sme tiež dodávali novú recepciu, inovovali kuchynky a pridali niekoľko druhov nábytku na mieru.

Efektívne využitý priestor

Centrálnym bodom celého priestoru je však dýhované jadro. V ňom nájdete ukryté šatníky, skrine, archívne a odkladacie priestory, ale tiež toalety alebo vsunutú kopírku. Celkovo ušetril tento dizajn veľké množstvo interiérového priestoru a dodáva kanceláriám jednotný prvok, ktorý vizuálne prepája všetky priestory.

Čo pre vás môžeme urobiť?

Dajte nám vedieť