Ak dáme klientovi viac ako očakáva, získame partnera

Stavba novej centrály ČSOB v bratislavskom Zuckermandli bola projektom, aký sa vidí možno raz za desaťročie. Na 21 000 m2 vznikli nové kancelárie, ktoré zmenili spôsob, akým ľudia v ČSOB pracujú. Z uzavretých kancelárií sa sťahovali do lukratívnych otvorených priestorov a nás čakal rok trvajúci projekt, v ktorom sme klientovi ukázali hlavne svoju flexibilitu.

80
kamiónov nábytku
25,000
m2 priestoru
6
poschodí
Peter Bouda
architekt BOUDA MASÁR architekti

„Táto budova svojím spôsobom prepája dva bratislavské fenomény – hradný kopec a Dunaj. Tento priestor samotný predurčil riešenie, ktoré muselo byť jedinečné.“

Živý priestor s pohyblivými priečkami

ČSOB oslovil náš systém prestaviteľných priečok. Ten dovoľuje vytvárať priečky bez nutnosti mokrých stavebných procesov a demontovať ich bez zložitých a špinavých stavebných prác. Vyrástli tak priečky s akustickými panelmi, ktoré pomáhajú redukovať hluk, a tiež naše ikonické sklenené priečky. Tie priestor presvetlili a opticky rozšírili. Celému priestoru pomohol okrem priečok aj nábytok, ktorý sme do ČSOB tiež dodali.

Vladimír Hýravý
Operation director Techo

„To, čo ja vždy očakávam od úspešne dokončeného projektu, nie je, že klient bude spokojný. Očakávam, že bude nadšený.“

1.

Vždy o krok vpred. V Techu sa vždy snažíme dať klientovi o niečo viac, ako sa od nás očakáva. Záverečná pochvala pre nás od tímu ČSOB nám len potvrdila, že aj v dnešnej dobe staré pravidlá obchodu stále platia a poctivá práca spojená s nadštandardným prístupom otvorí každé dvere.

2.

Výhoda silného výrobcu. Vďaka našej pozícii na trhu a mnohoročným skúsenostiam dokážeme byť partnerom, ktorý splní aj tie najzložitejšie požiadavky klientov v najkratšom možnom čase. 

3.

Pravé partnerstvo trvá roky. Spolupráca s našim klientom v skutočnosti dodávkou interiéru iba začína. Pre našich klientov sme partnerom, ktorý dokáže zabezpečiť dynamické potreby firmy v priebehu budúcich rokov a množstvo našich spokojných klientov dokazuje, že tento prístup je pre zákazníkov tým najlepším.

Skutočný partner

V projekte sme nemohli pracovať s našou štandardnou ponukou. Požiadavky boli pevne stanovené tendrom a nedovoľovali nám vybočiť z určených koľají. Veci sa však zmenili, keď sme dostali možnosť stretnúť sa s klientom. Zistiť, čo skutočne hľadá a potrebuje.

Viktor Agócs
Investment engineer ČSOB

"Už počas tendra sme prekopali väčšinu typového radu produktov a skúsili ho prispôsobiť našim podmienkam - povedal by som, že väčšina rozsahu dodávky Techa sa stala atypom. Termíny, počas ktorých museli ľudia z Techa prísť s novými riešeniami, boli veľmi tesné."

Po stretnutí sme sa rozhodli pre úplne nový prístup. Zahodili sme naše pôvodné návrhy a v priebehu niekoľkých dní sme doslova z ničoho vytvorili nábytok ušitý presne na mieru pre ČSOB. Použili sme moderné technológie 3D tlače z kovu a zákazníkovi predviedli funkčné prototypy našich nábytkov v rekordnom čase – niekedy doslova z večera do rána. Priniesli sme do hry niečo, čo doteraz nikto nevidel.

A klient tento prístup ocenil. Presvedčili sme ho, že vďaka našej vlastnej výrobe dokážeme skutočne pružne reagovať na všetky jeho požiadavky a vytvoriť veci ušité presne pre neho. Naša spolupráca sa od tohto momentu len rozrastala, až sa z nás stal skutočný partner. A to nie len počas dodávky interiéru, ale aj neskôr.

Zuzana Pavlová
Asset management ČSOB

"Firmu Techo poznám na trhu už vyše 15 rokov a pre mňa je to vždy seriózny partner."

Čo pre vás môžeme urobiť?

Dajte nám vedieť